BRD/Szkolenie specjalistyczne dla nauczycieli egzaminujących dzieci na karę rowerową
Szkolenie specjalistyczne dla nauczycieli egzaminujących
dzieci na karę rowerową

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile informuje, iż zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 5.01.2011 r. o kierujących pojazdami (tekst jednolity: Dz. U. z 2017 r. poz. 978) organizuje szkolenie z zakresu ruchu drogowego dla nauczycieli, którzy będą sprawdzać niezbędną wiedzę i umiejętności uczniów ubiegających się o wydanie karty rowerowej.

Celem szkolenia jest wzbogacenie wiedzy nauczycieli, umiejętności organizacji i przeprowadzania egzaminów oraz ich standaryzacji.

W szkoleniu może wziąć udział każdy nauczyciel posiadający kwalifikacje określone w art. 9 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. – Karta Nauczyciela oraz prawo jazdy dowolnej kategorii.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a uczestnictwo zostanie potwierdzone wydaniem zaświadczenia uprawniającego do egzaminowania uczniów – kandydatów na rowerzystów.

Szkolenie organizowane jest w dniu 23 listopada 2018 r. w siedzibie WORD w Pile przy ulicy Lotniczej 6. Czas trwania zajęć – 1 dzień. Rozpoczęcie o godz. 8.15, zakończenie o 14.15.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy zapoznać się z klauzulą informacyjną i przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową
w terminie do 22 listopada 2018 r. na adres mailowy: sekretariat@word.pila.pl, lub faxem na nr +48 67 212 07 76

Informacje można uzyskać również pod numerem telefonu +48 67 212 07 74.

Do pobrania:
 
Karta zgłoszeniowa
 
Program
 
Klauzula informacyjna
 
Zapoznaj się
z Ofertą Szkoleniową
Ośrodka ...


                                                            Polityka Prywatności
Szanowni Państwo! W niniejszym serwisie internetowym wykorzystujemy pliki cookies, szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności . Korzystając z witryny wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie zebranych informacji i umieszczanie plików cookies na waszym urządzeniu końcowym. Wyrażenie Państwa zgody odbywa się automatycznie na podstawie ustawień wykorzystywanej przez Państwa przeglądarki internetowej.