BRD/Szkolenie specjalistyczne dla nauczycieli egzaminujących dzieci na karę rowerową

Szkolenie specjalistyczne dla nauczycieli egzaminujących

dzieci na karę rowerową


Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile informuje, iż zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 5.01.2011 r. o kierujących pojazdami (tekst jednolity: Dz. U. z 2017 r. poz. 978) organizuje szkolenie z zakresu ruchu drogowego dla nauczycieli, którzy będą sprawdzać niezbędną wiedzę i umiejętności uczniów ubiegających się o wydanie karty rowerowej.


Celem szkolenia jest wzbogacenie wiedzy nauczycieli, umiejętności organizacji i przeprowadzania egzaminów oraz ich standaryzacji.


W szkoleniu może wziąć udział każdy nauczyciel posiadający kwalifikacje określone w art. 9 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. – Karta Nauczyciela oraz prawo jazdy dowolnej kategorii.


Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a uczestnictwo zostanie potwierdzone wydaniem zaświadczenia uprawniającego do egzaminowania uczniów – kandydatów na rowerzystów.


Szkolenie organizowane jest w dniu 15 listopada 2017 roku w siedzibie WORD w Pile przy ulicy Lotniczej 6. Czas trwania zajęć – 1 dzień. Rozpoczęcie o godz. 8.15, zakończenie o 14.15.


Aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową w terminie do 31 października 2017 roku na adres mailowy: sekretariat@word.pila.pl, lub faxem na nr 67 212 07 76


Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 67 212 07 74 oraz na stronie www.word.pila.pl


Do pobrania:

 

Karta zgłoszeniowa

 

Program

Zapoznaj się
z Ofertą Szkoleniową
Ośrodka ...


                                                            Polityka Prywatności
Szanowni Państwo! W niniejszym serwisie internetowym wykorzystujemy pliki cookies, szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności . Korzystając z witryny wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie zebranych informacji i umieszczanie plików cookies na waszym urządzeniu końcowym. Wyrażenie Państwa zgody odbywa się automatycznie na podstawie ustawień wykorzystywanej przez Państwa przeglądarki internetowej.